O nas

2905Firma istnieje od 2006 r. Odkąd pamiętam zawsze interesowała mnie gastronomia i  łączenie smaków w potrawach. Postanowiłem więc otworzyć małą gastronomię. Dlaczego kebab? Jest najsmaczniejszym z dań szybkiej obsługi: świeże warzywa, sosy, pieczone mięso. Doświadczenie zdobyłem współpracując z Turkiem, założycielem jednej z pierwszych sieci kebaba na Śląsku. Styl turecki wzbogaciłem o polskie smaki i gusta.

Naszą specjalnością jest kebab w każdej postaci . Można go urozmaicić dodatkową porcją mięsa i frytek. W menu znajduje się również dania z ryb i gyrosa. Mamy oczywiście duży wybór sałatek i surówek oraz cieszących się sporym zainteresowaniem dań z grupy American fastfood: zapiekanki, hot-dogi, hamburgery, nugetsy.

Założeniem firmy jest aby klient za niewielkie pieniądze zjadł dobrze i dużo. Rozmieszczone w środku stoliki sprzyjają rodzinnym spotkaniom a także randkom.

Zapewniamy Państwu szybką realizację zamówień oraz miłą obsługę.

 


Imbis Kebab

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz dobrze zjeść i nie bedzie Cie to kosztować fortuny, dobrze trafiłeś. Posiadamy menu dostosowane do każdego gustu. Zaczynając od prostych amerykańskich fast-food'ów, poprzez najróżniejsze wersje kebabów, kończąc na posiłkach rybnych. Nasz lokal bezsprzecznie ma swój klimat. Warto zajrzeć i przekonać się osobiście.

Bądź zawsze na bieżąco

Zapisz sie do naszego newslettera aby nie przegapić ciekawych ofert.